top of page
מי אנחנו?

מועדון כדורסל עוצמה מודיעין (ע"ר) הוא עמותה ללא מטרות רווח, המפעילה את קבוצות הליגה של העיר מודיעין בכדורסל.

המועדון קם בשנת 1997, ובעונת הכדורסל 2020-21 פועלות במועדון 29 קבוצות ליגה, מתוכן 10 קבוצות של ילדות, נערות ונשים ו-20 קבוצות של ילדים, נערים וגברים.

קבוצות הליגה של המועדון משחקות בליגות הבכירות ביותר, ומדי שבוע מייצגות בכבוד את המועדון ואת העיר מודיעין מול קבוצות מתחרות מיישובים רבים ברחבי הארץ.

במסגרת המועדון משחקים כ-420 שחקנים ושחקניות כדורסל, מכיתה ה' ועד בוגרים, תושבי מודיעין ויישובי האזור.

המועדון רואה עצמו גוף חינוכי מהמדרגה הראשונה, ומהווה מעין תנועת נוער עבור השחקנים והשחקניות. מאמני ומאמנות המועדון הם אנשי חינוך, שמטפחים  את ילדי העיר מודיעין למצוינות, תוך שימת דגש על ערכי יסוד חשובים.

התפיסה הרווחת במועדון היא, שחשוב קודם כל להיות אנשים טובים ורק אחר כך שחקנים טובים. הנהלת המועדון, וסגל המאמנים והמאמנות מנחילים לשחקנים ולשחקניות ערכים חשובים, כבר מגיל צעיר, ובראשם השאיפה למקצוענות ומצוינות, חשיבות ערכים חינוכים וחברתיים, גאוות יחידה, תחושת שייכות ומשפחתיות ואהבת משחק הכדורסל.

במהלך האימונים, סופגים השחקנים והשחקניות את הידע והערכים עליהם מושתת הכדורסל: התמדה ונחישות, אחריות אישית, חיוביות, אמונה עצמית, ביצוע מעל תוצאות וקבוצתיות.

ואלה האנשים שהמועדון פועל עם פעימות לבם:

שמעון סלל רוה רודריגז – מנהל המועדון

אשר חגי – מנהל מקצועי

לביא חלפי – רכז חברתי, מנהל תפעולי ומנהל מקצועי MVP האקדמיה לכדורסל.

ברוריה הדר - מנהלת מחלקת נערות, מנהלת שיווק, דיגיטל ומדיה

רון-לי זירי – מנהלת המשרד

מאז ועד היום

מועדון כדורסל עוצמה מודיעין הוקם בשנת 1997, כדי לקיים בעיר מודיעין מסגרת ספורטיבית וערכית, בה כדורסלנים מצטיינים, בעלי אישיות חיובית, תורמים לחברה, תוך שאיפה להישגיות בספורט.

השאיפה למצוינות מתבטאת בפיתוח כדורסלנים מצטיינים והבאתם לרמה הגבוהה ביותר של ענף הכדורסל, תוך חינוך לערכי הגינות בספורט ועיצוב הספורטאי כאדם, למען חברה איכותית יותר.

מועדון הכדורסל עוצמה מודיעין פועל להגברת המעורבות של שחקני המועדון בקהילה, ורותם אותם לפעילויות, שמטרתן חינוך לקבלת האחר, לסובלנות ולתרומה ונתינה לקהילה.

קבוצות הליגה של עוצמה מודיעין מייצגות את העיר מודיעין משנת 1997 ועד היום, ושחקני הקבוצות משלבים לימודים עם אימונים, משחקים שבועיים, טורנירים ומשחקי גביע, ומנהלים אורח-חיים בריא וספורטיבי. טובי הנוער של מודיעין משתייכים למשפחת עוצמה מודיעין ומהווים דוגמא ומופת לנוער איכותי וערכי.

8772756210843943368_IMG_4587.JPG
מסלולי מצויינות

בעונת 2014-15 השקנו את הסיירת של עוצמה מודיעין - האקדמיה לכדורסל - מסגרת של מצוינות לשחקנים נבחרים בכיתות ט' ומעלה.

אנו מחפשים כל העת דרכים להצמיח שחקנים טובים יותר, ולהביא למועדון ולמודיעין יוקרה. הדבר לא פשוט לביצוע, בייחוד לאור העובדה שהמועדון לא מקבל תמיכה עירונית, אך אנו מרימים מפעל חשוב זה מתוך רצון לשפר את רמת הכדורסל בעיר ולשדרג את הרמה של השחקנים. גייסנו את טובי המאמנים, ואת השחקנים הטובים ביותר.

השחקנים עוברים בשבוע אחד בין 8 ל-16 אימונים, בנוסף על האימונים עם קבוצת האם שלהם. הם עובדים עם טובי המאמנים, וביניהם רותם ארליך – לשעבר שחקן ליגת העל ונבחרת ישראל בכדורסל - באימון אישי ובקבוצות קטנות, אימוני אתלטיקה, הרצאות העשרה, מפגשים עם אנשי מקצוע, והרבה עבודה אינטנסיבית, שתוצאותיה נראות על המגרש.

במועדון גם קדם-אקדמיה, לשחקנים מוכשרים שנמצאו מתאימים ומעוניינים לשפר את יכולותיהם, לקראת כניסתם לאקדמיה בהמשך.

 

עוצמה מודיעין עושה טוב

במועדון כדורסל עוצמה מודיעין יודעים שקבוצות ליגה שמייצגות את העיר צריכות להחזיר בחזרה לקהילה בה הן פועלות.

השחקנים והשחקניות שלנו פועלים למען הקהילה במודיעין, למען החברה  הסובבת אותם וגם בתוך משפחת עוצמה.

כך, לאורך השנים, יזמנו אינספור פעילויות בתוך הקבוצות ובתוך המועדון, כמו גם פעילויות משותפות עם תנועת הנוער כנפיים של קרמבו, ארחנו ילדי פליטים במחנות כדורסל, חילקנו שנות טובות לקשישים, יזמנו ביקור והפעלה של ילדים המאושפזים בבית חולים, אספנו, ארזנו וחלקנו תרומות למען משפחות נזקקות במודיעין,, יזמנו ואירחנו פעילויות ספורטיביות בשיתוף עם חניכי תנועת הנוער פונצ' גוונים, אספנו תרומות לטובת בית לחיילים בודדים במודיעין, ביקרנו במועדון לקשישים בחג, ועוד פעילויות רבות, שמחזקות את הקשר בין השחקנים לבין הקהילה הסובבת אותם.

bottom of page